mikołajki

08.12.2023

Mikołajki

Mikołajki 6 grudnia Rada Rodziców wraz z Samorządem Uczniowskim przygotowali dla wszystkich uczniów niespodziankę. Tego dnia zamiast pięciu lekcji odbył się seans filmowy oraz turniej gier planszowych.  Widzów oglądających w sali gimnastycznej kultowego „Kevina” rodzice częstowali popcornem, a w klasach rywalizacja trwała w najlepsze. Sądząc po zadowolonych minach naszych uczniów, pomysł okazał się trafiony. 

Czytaj więcej...

koniec

19.07.2022

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

W piątek, 24 czerwca 2022 r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej im. MagarethyKamprad w Jarostach. W sali gimnastycznej zebrali się absolwenci, rodzice, nauczyciele i uczniowie klas IV-VII, którzy żegnali swoich starszych kolegów oraz zaproszeni goście: Pan Marceli Piekarek – Wójt Gminy Moszczenica,Ksiądz Robert Nowak - proboszcz tutejszej parafii,Pan Waldemar Banaszczyk – rady Gminy Moszczenica,Pan Marcin Adamczyk – przewodniczący Rady Rodziców szkoły,Pani Beata Dziadczyk –  Fundacji Oświatowej „Jarosty. Pani Dyrektor, Bożena Nowak – Justyna, podziękowała wszystkim za ten trudny rok. Skierowała słowa uznania do pedagogów i pracowników szkoły, uczniów, rodziców, władz gminy, sponsorów i przyjaciół  wyrażając wdzięczność za kreatywność, a także pełne zaangażowania oraz profesjonalne podejście do zupełnie nieoczekiwanych, nowych wyzwań szkolnej rzeczywistości. Absolwenci zatańczyli pięknie poloneza, a rodzice i nauczyciele z dumą patrzyli na swoich wychowanków. Były łzy wzruszenia i radości. Podczas akademii zostali wyróżnieni najlepsi uczniowie oraz ci,  którzy reprezentowali szkołę w różnych dziedzinach, sławiąc jej dobre imię.   Życzymy wszystkim uczniom zdrowych, bezpiecznych i wspaniałych wakacji. 

Czytaj więcej...

18.03.2022

Dzień bez plecaka

Czytaj więcej...

26.01.2022

Nauczanie zdalne

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Margarethy Kamprad w Jarostach informuje, że od dnia 27 stycznia (czwartek) do 11 lutego 2022r.(piątek) zajęcia dla uczniów klas V – VIII odbywają się w sposób zdalny, za pośrednictwem aplikacji TEAMS, zgodnie z obowiązującym planem lekcji.                                  Lekcja zdalna trwa 45 minut. Oddział przedszkolny i klasy I-IV będą funkcjonowały  w trybie stacjonarnym, według dotychczasowego planu.            Dowozy, świetlica i obiady dla uczniów oddziału przedszkolnego i klas I-IV bez zmian.

Czytaj więcej...

edukacja

13.10.2021

Święto Edukacji Narodowej

Czytaj więcej...

01.04.2021

Życzenia

Czytaj więcej...

12.03.2021

Próbny egzamin ósmoklasisty

Czytaj więcej...

życzenia

23.12.2020

Życzenia Świąteczne

Czytaj więcej...

Talent

31.05.2019

Mam Talent

Mamy już za sobą finał IV Szkolnego Konkursu „MAM TALENT”, który odbył się 24 maja 2019 r.  Zgodnie z regulaminem wszyscy, którzy chcieli pokazać swoje umiejętności i pochwalić się nietypowymi zainteresowaniami, najpierw prezentowali się przed swoim kolegom i koleżankom z oddziału. Wychowawcy, wraz z całą klasową społecznością, wybierali najciekawsze występy i wskazywali, kto weźmie udział w drugim etapie konkursu. W tym roku do finału zakwalifikowanych zostało 45 uczestników.            Jury w składzie: pani dyrektor – Bożena Nowak – Justyna, pani Adrianna Libertowska – przedstawicielka rady pedagogicznej, pani Małgorzata Górska – przedstawicielka  Rady Rodziców i Magdalena Makowska – przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego,  miało szansę zobaczyć: pokazy akrobatyczne i gimnastyczne, umiejętności sportowe, taniec, recytację, śpiew, prezentacje zainteresowań, grę na instrumentach, pokaz układania klocków lego, prace plastyczne wykonane różnymi technikami oraz popisy kulinarne.            Każdy z uczestników był świetnie przygotowany do prezentowania swoich mocnych stron. Aktywny udział w dziele dzieci mieli również rodzice, którzy specjalnie dla swych pociech przyjechali do szkoły, pomagali przynieść zgromadzone akcesoria, wspierali dobrym słowem, pomagali rozładować napięcie, kibicowali, najlepiej jak umieli. Profesjonalną  pomoc i wsparcie w kuchni oferowały młodym kucharzom panie woźne. Dzięki nim przygotowywanie nawet najbardziej wymagających potraw było łatwe i przyjemne.             Jury przyznało 10 równorzędnych nagród. Otrzymali je: Alicja Bernacka, która grała na keyboardzie, Mateusz Wężyk za grę na akordeonie, Maks Dróżdż za grę na klawesynie, Martyna Jamorska za rysunek, Iza Gaik za śpiew, Marek Pacyniak serwujący dania z "Restauracji u Marka", Krzysztof Żegnałek promujący pszczelarstwo, Antoni Sobala za recytację, Zuzanna Adamczyk – taniec i  Angelika Klauz – akrobatyka. Organizatorki – panie Beata Dudek i pani Anna Strzopa - Machulska serdecznie dziękują wszystkim za pomoc, zaangażowanie i dobrą zabawę.

Czytaj więcej...

czytanie

09.05.2019

Przerwa na czytanie

8 i 9 maja 2019 r. nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji  czytelniczej pod hasłem „Przerwa na czytanie”. Chętni z oddziału przedszkolnego i klas I – VIII z entuzjazmem przystąpili do bicia rekordu osób czytających podczas przerw. Do dyspozycji uczniów były zasoby naszej szkolnej biblioteki. Mnóstwo ciekawych i nowych pozycji książkowych i prasowych. Każdy mógł znaleźć dla siebie interesującą go lekturę. W sumie odbyły się cztery spotkania, na których wspólnie czytaliśmy. Była to inicjatywa samych dzieci i to zasługuje na pochwałę!!!Znalazło się też sporo osób chętnych, by czytać najmłodszym naszym czytelnikom. Uczniowie i pracownicy szkoły włączyli się w tę akcję, bo pragnęli podzielić się z innymi swoją pasją, a tym samym zachęcić kolegów/koleżanki do sięgania po książki. Organizatorki, panie Małgorzata Cukiernik i Beata Dudek, dziękują bardzo wszystkim, którzy aktywnie uczestniczyli w akcji. Kolejne czytanie w piątek 7 czerwca o 10.00, podczas akcji „Jak nie czytam, jak czytam” . Już dziś serdecznie zapraszamy!!! CZYTANIE  POSZERZA  HORYZONTY !

Czytaj więcej...

konkurs

30.04.2019

IX Gminny Konkurs Ortograficzny w Babach

Dnia 26 kwietnia  2019 r. w Szkole Podstawowej w Babach odbył się IX Gminny Konkurs Ortograficzny, w którym brali udział uczniowie oddziałów trzecich kilku szkół z naszej gminy, w tym także uczniowie naszej szkoły.Uczestnicy zmagali się z pisaniem trudnego dyktanda, musieli wykazać się doskonałą znajomością zasad ortografii i interpunkcji. Reprezentantami naszej szkoły byli:1. Natalia Trawczyńska    III Miejsce - Nagroda 2. Adam  Trawiński            Wyróżnienie 3. Zuzanna  Adamczyk       Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy  dalszych sukcesów ! Przygotowaniem uczniów zajęła się p. Małgorzata Cukiernik.

Czytaj więcej...

Warszawa

06.05.2019

Wycieczka do Warszawy

W dniach 24-25 kwietnia uczniowie klasy VII i VIII uczestniczyli w dwudniowej wycieczce do Warszawy. Wśród pierwszych atrakcji znalazł się Pałac w Wilanowie. W czasie wizyty u króla Jana III udaliśmy się na spacer po królewskich apartamentach. W dawnej rezydencji władcy obejrzeliśmy jego portrety, przedmioty oraz malowidła sławiące jego męstwo. Ukryta w nich historia tworzy barwną opowieść o losach tego walecznego monarchy. Zobaczyliśmy, w co ubierał się król, i przekonaliśmy się, ile czasu zajmowało mu przepasanie się pasem kontuszowym. Przyjrzeliśmy się królewskim komnatom i dowiedzieliśmy się, dlaczego król i królowa przyjmowali gości w swoich sypialniach. Barwne anegdoty pozwoliły poznać nie tylko wilanowski pałac, ale przede wszystkim króla, zwanego Lwem Lechistanu. Po wyjściu z pałacu, odbyliśmy krótki spacer po ogrodzie wilanowskim, w którym mogliśmy podziwiać uroki wiosny. W południe udaliśmy się do Hangaru 646 - największego w Warszawie parku trampolin. W czasie dwugodzinnego pobytu, uczniowie próbowali swoich sił korzystając z wielu trampolin, basenów z gąbkami, torów przeszkód, zjeżdżalni itp. Zmęczeni wyruszyliśmy do Hotelu Zielonki w Starych Babicach, aby po pysznym obiedzie i zakwaterowaniu pojechać wieczorem do kina Cinema City na film “Shazam”. Drugiego dnia po śniadaniu wyruszyliśmy do centrum Warszawy. Z tarasu widokowego w Pałacu Kultury mogliśmy podziwiać naszą piękną stolicę. Korzystna pogoda pozwoliła nam dostrzec najważniejsze miejsca. W drodze powrotnej zajrzeliśmy do Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach. Wraz z przewodnikiem zobaczyliśmy przeróżne eksponaty starych samochodów, motorów, rowerów, wózków, a także stare telewizory, radia i inne cuda techniki z przeszłości.  O większości dowiedzieliśmy się czegoś z ich życiorysu. Oczywiście, na zakończenie naszej przygody, w restauracji McDonald’s każdy zakupił sobie swoje ulubione smakołyki. Wszyscy szczęśliwie dotarliśmy do Jarost ok. godz. 17.00. Opiekunami podczas wycieczki były panie: Magdalena Pryczak i Aleksandra Biedroń-Pawlak.

Czytaj więcej...

Wielkanocnie

15.04.2019

Dekoracje wielkanocne - konkurs

12 kwietnia 2019 r. został rozstrzygnięty konkurs pt.:"Wielkanocna dekoracja". Spośród wielu pięknych prac wyłoniliśmy zwycięzców. Nagrody otrzymają : Lena Dajcz, Bartosz Stopka, Michał Bajerowski, Patrycja Dajcz, Nikola Klaus, Zuzanna Mamełka, Karina Mosińska, Artur Krasoń i Wiktoria Dajcz. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękuję i życzę wesołych, miłych i rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy. Nagrody będą rozdane 26 kwietnia 2019 r. Organizatorem konkursu była p. Anna Strzopa-Machulska.

Czytaj więcej...

turniej

01.04.2019

Ruch to zdrowie - turniej!!!

W dniu 29.03. 2019 r. w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Turniej "Ruch to zdrowie" dla uczniów z oddziałów I-III, Szkoła Podstawowa w Jarostach kontra Szkoła Podstawowa w Moszczenicy. Celem tego Turnieju było kształtowanie nawyku aktywności ruchowej, czynnego uczestnictwa w imprezach integracyjnych, lansowanie "nauki poprzez zabawę", preferowanie rywalizacji zgodnie z zasadami fair play oraz zasadami współzawodnictwa w zespołach. Każdy z oddziałów wykonał 5 wyścigów na torze przeszkód z różnymi przyborami. Wszyscy uczniowie byli zwycięzcami, mimo że były tyko miejsca I i II. Każdy z uczniów (a było ich 72) otrzymał dyplom za udział w Turnieju. Każdy nauczyciel otrzymał dyplom podziękowania za przygotowanie uczniów do Turnieju, za przygotowanie i organizację imprezy sportowej. Nie obyło się bez pokazu tańca czirliderek-uczennic oddziału II i V z SP z Jarost. Po sportowych zmaganiach uczniowie i nauczyciele uczestniczyli w poczęstunku zorganizowanym przez organizatorów. Dzień ten był dla uczniów pełen wrażeń, ale jednocześnie uświadomił im, jak ważna jest sprawność ruchowa w życiu i zdrowiu człowieka. A komunikacja między rówieśnikami,integracja dwóch szkół gminy Moszczenica była niezastąpiona.Organizatorami konkursu były panie: Elżbieta Ogrodniczak-Kozłowska, Anna Strzopa-Machulska, pomoc - pani Adrianna Libertowska.Nauczyciele z SP z Jarost, którzy przygotowali uczniów do turnieju: p. Anna Kwiatkowska, p. Elżbieta Ogrodniczak-Kozłowska, p. Małgorzata Cukiernik.Nauczyciele z SP z Moszczenicy, którzy przygotowali uczniów do turnieju: p. Ewa Skóra, p. Anna Zasępa, p. Teresa Czechowska-Ośkiewicz, p. Małgorzata Patura, p. Anna Pawlik, p. Małgorzata Oleska, p. Iwona Pietrzkowska, p. Jolanta Cinkowska.

Czytaj więcej...

Noc z kulturą

28.03.2019

I i II Noc z Kulturą

W nocy z 22 marca na 23 marca w naszej szkole odbyła się impreza pod hasłem „Noc z kulturą” dla uczniów klasy IV. Celem akcji była promocja czytania i zwiększenie uczestnictwa w kulturze. Do północy czytaliśmy bajki po angielsku, odkrywaliśmy świat antycznej Grecji w micie o „Demeter i Korze”, oglądaliśmy film edukacyjny dla młodzieży pt. „Koszmarny Karolek” oraz przeprowadzaliśmy zabawy kształtujące logiczne myślenie. Oddział miał możliwość wspólnej integracji niezakłóconej telefonami komórkowymi i tabletami. Nie zabrakło również poczęstunku. Uczniowie wybrali dla siebie pizzę, a rodzice zatroszczyli się o babebczki i muffiny. „Biwakowej” atmosfery dopełniły śpiwory i karimaty. Organizatorkami imprezy były: Magdalena Sigorska i Beata Dudek.Spotkanie IIW  piątek, 29 marca o godzinie 20.00 w sali nr 15 odbyła się II Noc  z  Kulturą. W tym tygodniu uczestniczyli w niej uczniowie z oddziałów V, łącznie dwadzieścia osób. Spotkanie rozpoczęliśmy od omówienia kwestii organizacyjnych i wspólnej kolacji. Kolejnym punktem było rozwiązywanie zagadek i wypełnianie krzyżówek wymagających znajomości literatury dziecięcej i młodzieżowej, orientacji na mapie Polski umiejętności korzystania z różnych technologii informatycznych. Dla ułatwienia, uczniowie mieli przygotowane potrzebne materiały: książki, mapy oraz dostęp do komputera i Internetu. Był też czas na wspólne oglądanie i omawianie filmów. Szczególnie aktywni uczestnicy byli nagradzani. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Uczniowie chętnie brali udział w proponowanych zajęciach, włączali się w dyskusję, słuchali i dopytywali, gdy coś szczególnie ich zainteresowało. Organizatorki – pani Małgorzata Cukiernik i Beata Dudek serdecznie dziękują za pomoc w organizacji przedsięwzięcia i za  aktywne uczestnictwo w nim. 

Czytaj więcej...

Wiosna

21.03.2019

Topienie Marzanny

Marzanna jak przystało na pierwszy dzień wiosny została utopiona!!! Popłynęła w nurtach rzeczki znajdującej się nieopodal szkoły. Najpierw jednak wedle staropolskiego obyczaju została spalona i dopiero utopiona. Okrzykom radości nie było końca. Uczniowie z oddziału przedszkolnego i I-VI pożegnali swoje Marzanny. Wszystkie buzie małych przedszkolaków wołały jednogłośnie: "Marzanno, marzanno Ty piękna Panno do wody Cię wrzucamy, bo wiosny czekamy!!!". Czekamy na Ciebie Pani Wiosno z utęsknieniem - przychodź szybko. 

Czytaj więcej...

Dzień Kobiet

08.03.2019

Dzień Kobiet

Samorząd Uczniowski, a przede wszystkim chłopcy z oddziałów: II, VA, VB, VII, VIII zaznaczyli w naszej szkole ważność Dnia Kobiet- 8 marca. W tym dniu odbył się uroczysty apel, podczas którego uczniowi: Stanisław Masiarek i Mateusz Wężyk zaśpiewali dla wszystkich pań piosenkę Marka Grechuty pt."Będziesz moją panią" oraz pozostali chłopcy recytowali piękne wiersze dla kobiet, podkreślając ich ważną rolę w życiu mężczyzn. Małe i duże kobiety w naszej szkole wesoło świętowały ten dzień, otrzymując drobne upominki. Organizator-Elżbieta Ogrodniczak-Kozłowska.

Czytaj więcej...

Spelling challenge

04.03.2019

"Spelling Challenge"

Dnia 1.03.2019r. uczennice naszej szkoły brały udział w I Gminnym Konkursie Ortograficznym z Języka Angielskiego "Spelling Challenge", który odbył się w Szkole Podstawowej w Babach. Skierowany był on do uczniów klas V. Naszą szkołę reprezentowały: Maria Wojciechowska i Antonina Pawlak z klasy Va i Magdalena Makowska z klasy Vb, które rywalizowały w czterech konkurencjach kładących nacisk na ortografię w języku angielskim. Zadania sprawdzały umiejętności pisania ze słuchu, literowania, układania wyrazów z rozsypanek literowych, wyszukiwania błędów w tekście. W rezultacie Magdalena Makowska i Antonina Pawlak uplasowały się obie na  II miejscu. Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom i życzymy dalszych sukcesów językowych!!!Do konkursu uczennice przygotowała p. Aleksandra Biedroń-Pawlak.

Czytaj więcej...

Lekcja

28.02.2019

Lekcja w kinie

27 lutego 2019r. uczniowie kl. IV-VI uczestniczyli w "Lekcji w kinie" poświęconej reklamie. Poznali definicję reklamy i jej podstawowe elementy, przeanalizowali środki językowe w niej wykorzystywane, dowiedzieli się, czym jest produkt placement. Przekonali się, jak stworzyć chwytliwy slogan reklamowy, zobaczyli kulisy powstawania reklamy. W drugiej części spotkania uczniowie obejrzeli film pt. "Tajne stowarzyszenie z dzielnicy Supilinn", którego walorami były wartka akcja, humor oraz muzyka.Organizatorem wyjazdu była p. Marzena Kaźmierczak. Opiekunowie: I. Dybała, K. Ludwiczak, B. Hejniak, A. Libertowska.

Czytaj więcej...

Gminny Konkurs Recytatorski

11.02.2019

Gminny Konkurs Recytatorski w Babach

W dniu 7 lutego 2019 r. pięcioro uczniów naszej szkoły z oddziałów I-III brało udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim, który odbył się w Szkole Podstawowej w Babach. Tematyką przekazywanej poezji była zima. Nasi  przedstawiciele i zaprezentowane przez nich wiersze: Franciszek  Masiarek    oddz.  I     W. Chotomska  „Nie dla pingwina”Wiktoria Dajcz               oddz. II    W. Wieszczek „Zima”  Antonii  Sobala              oddz. II    K. Bednarek „Zima”Angelika  Klauz             oddz. III   K. Datkun- Czerniak „Pracowita  zima”Natalia  Trawczyńska   oddz. III    J. Kiercz    „Bezpieczna zima” Wszyscy godnie reprezentowali naszą szkołę, podziwiamy ich odwagę i umiejętność pięknej recytacji. Serdecznie gratulujemy nagrodzonej Wiktorii Dajcz oraz wyróżnionym: Antoniemu Sobali i Angelice Klauz. 

Czytaj więcej...

Aktualności

akcja

15.01.2024

Spotkanie z położną w oddziale przedszkolnym i drugim

Spotkanie z położną   Pomaga młodym mamą w czasie ciąży, podczas porodu oraz w opiece nad noworodkiem. Jest niezastąpionym przewodnikiem i opiekunem każdej matki, o kim mowa - oczywiście o położnej. Niezwykłe spotkanie z położną - Panią Katarzyną Grzesiak odbyło się we wtorkowy poranek (11.01.2024 r.) w oddziale przedszkolnym i drugim.     Nasi uczniowie mogli we wtorkowy poranek zastanowić się czy położnictwo to zawód przyszłości, a także na własnej skórze zobaczyć na czym on polega. Wszystko to w związku z wizytą mamy naszych uczennic Mai i Niny, Pani Katarzyny Grzesiak - położnej, która pojawiła się w oddziale przedszkolnym i drugim. Nasi najmłodsi uczniowie mogli posłuchać o położnictwie, ale nie tylko. Czekało przed nimi nie lada zadanie, musieli samodzielnie spróbować swoich sił |w przewinięciu fantomów noworodków. Chętnych do tego nie brakowało. Każdy mógł posłuchać bicia swojego serca przez fachowy sprzęt, jakim jest stetoskop. Kto czuł, że spada mu ciśnienie mógł dokonać jego pomiaru za pośrednictwem nowoczesnego ciśnieniomierza. Na koniec czekała na nas nie lada gratka, bowiem Pani Katarzyna podarowała nam piękne naklejki oraz ciekawe karty pracy dotyczące pracy położnej - wycinanki, labirynty, kolorowanki. Wszystkie pracowite rączki słuchaczy w mig uzupełniły ciekawe zadania. Położnictwo to niewątpliwie piękny zawód, bowiem każda położna sprawia uśmiech na buzi nie tylko młodej mamy, ale małego, bezbronnego człowieka - noworodka. Kiedy się pojawia wszelkie wątpliwości i niejasności się wyjaśniają, a na twarzy każdej mamy pojawia się poczucie ulgi i bezpieczeństwa.  Dziękujemy serdecznie Pani Katarzynie Grzesiak za to, że znalazła czas, żeby zarazić młodych ludzi pasją do swojego zawodu. Doceniamy niezwykłą kreatywność i przygotowanie Pani Kasi.Opiekunami podczas spotkania były Pani Ewa Wiśniewska oraz Pani Małgorzata Cukiernik.                 

Czytaj więcej...
konkurs

20.02.2024

Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek w Moszczenicy

 W dniu 19.01.2024 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Moszczenicy. Julian Król zdobył nagrodę kategorii klasy 4 – 6, Anastazja Nowicz zdobyła wyróżnienie w kategorii klasy 4 – 6 i Zuzanna Merk otrzymała wyróżnienie w kategorii 0 – 3. W niedzielę 21.01.2024 odbył się koncert laureatów w Kościele Parafialnym w Moszczenicy, na którym wystąpił Julian Król. Oczywiście dziękujemy za zaangażowanie wszystkich uczniów, którzy podjęli się udziału w konkursie. 

Czytaj więcej...
ogłoszenie

15.01.2024

Choinka szkolna

Zabawa choinkowa dla uczniów naszej szkoły odbędzie się 20 stycznia 2024 r. (sobota) w sali gimnastycznej w godz. 14.00 – 19.00 z  podziałem na dwie grupy wiekowe. W tym dniu odpracowujemy 2 maja 2024 r. (czwartek)Opiekę nad uczniami sprawują:Oddział przedszkolny – p. Wiśniewska,Klasa I a – p. Ogrodniczak-Kozłowska, p. PielużekKlasa I b – p. Robert, p. Gandziarowska Klasa II – p. Cukiernik, p. GóreckaKlasa III – p. Kwiatkowska, p. KroczyńskaKlasa IV – p. Sigorska, p. BaryłaKlasa V  – p. Kaźmierczak, p. LatochaKlasa VI  – p. Barańska, p. LudwiczakKlasa VII  – p. Lipa, p. BanaszczykKlasa VIII – p. Dybała, p. Strzopa - MachulskaOprawa fotograficzna – p. DudekOdpowiedzialne za dekorację sali wspólnie z Radą Rodziców – p. Banaszczyk, p. Dybała, p. GóreckaWychowawcy i opiekunowie poszczególnych klas są odpowiedzialni za włączanie uczniów do wspólnej zabawy i nadzorowanie dzieci w zakresie bezpieczeństwa (dzieci nie mogą siedzieć w szatniach, biegać po szkole lub grać na telefonach itp.)Sklepik szkolny w tym dniu będzie nieczynny!Przebieg imprezy:14.00 – 17.00 – wspólna zabawa grupy młodszej – klasy I – III i o.p.16.00-19.00 – wspólna zabawa grupy starszej – klasy IV - VIII16.00 – 16.30 – wizyta Mikołaja w grupie młodszej16.30 – 17.00 – wizyta Mikołaja w grupie starszej15.30 – 16.00 - poczęstunek kl. I a i b i o.p. w stołówce szkolnej 16.30 – 17.00 - poczęstunek kl. II, III w stołówce szkolnej17.00 – 17.30 – poczęstunek kl. IV, V w stołówce szkolnej17.30 – 18.00 – poczęstunek kl. VI, VII w stołówce szkolnej18.00-18.30 – poczęstunek kl. VIII w stołówce szkolnej  Dowóz na imprezę zapewniają rodzice.

Czytaj więcej...
koledy

20.02.2024

Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

W dniu 17.01.2024 odbył się w naszej szkole Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek. Uczniowie zaprezentowali znane i mniej znane utwory. Wyniki konkursu:Kategoria 0 – 2:Liliana Nowak, Julian Król, Iga Zielińska Gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie!

Czytaj więcej...
konkurs

10.01.2024

Konkurs ,,Eko - skrzat''

Zwycięski Eko Skrzat      Skrzat to nieodłączny motyw świątecznych ozdób składających się na wystrój naszego domowego wnętrza. Idąc tym tropem uczniowie oddziału przedszkolnego podjęli więc (w związku z popularnością tej ozdoby) wyzwanie wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie plastyczno-technicznym pt. „Eko Skrzat - nasz świąteczny przyjaciel” organizowanym przez Przedszkole nr 86 wchodzące w skład Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie. Okazało się, że uczennica oddziału przedszkolnego Nina Grzesiak zdobyła zaszczytne I miejsce. Powtórzyła zatem sukces z ubiegłego roku, kiedy to w tym samym konkursie triumfował absolwent oddziału przedszkolnego Jan Staniaszek (obecnie uczeń klasy IA).      Skrzat 2022/23 wykonany przez Janka Staniaszka był rockandrollowym gościem. Uczennica tegorocznego oddziału przedszkolnego Nina Grzesiak, która zajęła I miejsce w II edycji konkursu plastyczno-technicznego pt. „Eko Skrzat - nasz świąteczny przyjaciel” wykazała się niezwykłym nowatorstwem i ekologicznym podejściem do tematu. Jej skrzat składał się z pomponów, materiału, skarpetek, butelek po płynie, łączył w sobie modowy szyk z recykligowym sznytem. To na pewno zauważyli i docenili organizatorzy, a przede wszystkim jury konkursu z Przedszkola nr 86 wchodzącego w skład Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie. Obiecujemy nie składać broni i wykorzystywać nasze przedszkolne talenty w następnych kreatywnych konkursach. Natomiast Nince Grzesiak i jej rodzicom serdecznie gratulujemy tego pięknego wyniku i wygranej!          

Czytaj więcej...
ogloszenie

08.01.2024

Zebranie z rodzicami

 ZEBRANIA Z RODZICAMI ODBĘDĄ SIĘ  W DNIU 22  STYCZNIA 2024 R. (PONIEDZIAŁEK)O GODZ. 17.00 – klasy I – III i oddział przedszkolnyO GODZ. 18.00 - klasy IV – VIII ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY – SALA NR 15KLASA I A – SALA NR 31KLASA I B – SALA NR 15KLASA II – SALA NR 40

KLASA III – SALA NR 30KLASA IV – SALA NR 26KLASA V – SALA NR 39KLASA VI – SALA 29KLASA VII – SALA 32KLASA VIII – SALA 27 

Czytaj więcej...

Wyszukiwarka