Świetlica szkolna

Opiekunowie świetlicy


Duża świetlica

mgr  Anetta Banaszczyk, mgr Sylwia Grabska, mgr Anna Górecka

świetlica szkolna czynna jest codziennie

w godz. 7.00 - 7.30

a także:

poniedziałek - 10.30 - 16.30

wtorek - piątek - 11.35 - 16.35


Mała świetlica (oddz.przedszk., I, II)


mgr Adrianna Lenarczyk, mgr Ewa Kroczyńska


świetlica szkolna czynna codziennie


poniedziałek 11.15 - 15.30

wtorek 12.10 - 15.30

środa 11.15 - 15.30

czwartek 12.10 - 15.30

piątek  10.20 - 14.30


Aktualności

mikołajki

20.12.2021

Mikołajkowy wyjazd do kina oddziału przedszkolnego i klasy I

Zdjęcie grupowe.

Czytaj więcej...
mikołajki

20.12.2021

Warsztaty ,,I Ty możesz zostać świętym Mikołajem''

Warsztaty „I TY możesz stworzyć Świętego Mikołaja”      Ma białą brodę, w tej roli sznurki od mopa, ma tułów - rolka od papieru, ma śliczną czerwoną czapkę - mini czapeczka świąteczna oraz czerwony nos czyli zawinięta różowa bibuła. Takim oto sposobem przedszkolaki podjęły się wyzwania pod tytułem „I Ty możesz stworzyć Świętego Mikołaja”.      Ogromna ilość kleju na gorąco, nasze sprawne rączki, i Świąteczny Mikołaj stanowiący ozdobę na wigilijny stół gotowy! Taka świąteczna dekoracja to hit wśród dekoracji, można go postawić w naszym domu wszędzie, gdzie tylko zapragniemy. Przy okazji jak zwykle promujemy ekologiczną postawę „daj drugie życie produktowi odpadowemu”, zwykła, zużyta kub niepotrzebna końcówka od mopa może posłużyć do stworzenia niesamowitej ozdoby -wyjątkowego Świętego Mikołaja.     

Czytaj więcej...
choinka

20.12.2021

Ubranie choinek

Zgodnie z tradycją w holu naszej szkoły pojawiła się ogromna choinka. To ona zwiastuje zbliżające się i wyczekiwane przez wszystkich cudowne Święta Bożego Narodzenia. Przed nami Adwent, a po nim wyjątkowy i rodzinny czas Świąt. Dekorowaniu szkoły towarzyszyła nostalgiczna atmosfera. Bowiem w strojenie choinki, korytarza i świetlicy mocno zaangażowani byli jak zawsze dziś już uczniowie klasy VIII A. Z łezką w oku tworzyli świąteczny klimat w szkole podkreślając, iż czynią to po raz ostatni w murach naszej szkoły. Teraz pozostaje nam tylko wyczekiwać i odliczać dni w kalendarzu na symboliczne Narodziny Malutkiego Jezusa. Oby narodził się na nowo w naszych sercach ...Oczekujmy ...

Czytaj więcej...
betlejem

20.12.2021

W drodze do Betlejem

Podróż do Betlejem17 grudnia uczniowie kl. VIII a i VIII b uczestniczyli w interaktywnej, świątecznej inscenizacji plenerowej zorganizowanej w Zakościelu przez chrześcijańską Fundację Proem. Po koncercie kolęd odbyła się podróż w czasie i przestrzeni, której celem było nie tylko Betlejem, ale przede wszystkim spotkanie  z Jezusem. Niezwykły spektakl przypomniał nam historię narodzin Zbawiciela zapisaną na kartach Biblii, wprowadził w świąteczny nastrój oraz uświadomił istotę świąt Bożego Narodzenia. Organizator wyjazdu: pani Marzena Kaźmierczak.  

Czytaj więcej...
mikołajki

20.12.2021

Święta w oddziale trzecim

Święta w oddziale trzecimW tym  roku okres przedświąteczny rozpoczęliśmy 1 grudnia wykonaniem ozdób i dekoracji bożonarodzeniowych naszej sali.           W dzień Świętego Mikołaja ( 6 grudnia) obdarowywaliśmy się podarkami. Przyjemności, śmiechu i radości było bez liku. W tym roku pierwszy raz losowaliśmy osoby, którym kupowaliśmy prezenty. To był bardzo wesoły i ekscytujący dzień, pełen niespodzianek, tak samo jak nasz ostatni dzień w tym roku, spędzony w szkole.          W piątek 17 grudnia, już od rana szykowaliśmy nasz wigilijny stół. Tradycyjnie podzieliliśmy się opłatkiem, śpiewaliśmy kolędy i częstowaliśmy się smakołykami przygotowanymi przez nasze mamy i babcie. W takiej miłej atmosferze szybko upłynął nam czas, a wieczorem wraz z rodzicami, wybraliśmy się w „podróż do Betlejem”. Podczas koncertu i widowiska teatralnego, którego byliśmy uczestnikami, mogliśmy poznać dokładniej historię narodzin Dzieciątka Jezus. Wyjątkowy, przedświąteczny czas spędzony w gronie naszych bliskich, obfitował w wiele niezwykłych przeżyć, które na długo pozostaną w naszej pamięci. Za udział w tych wydarzeniach dziękuje organizator – Małgorzata Cukiernik ( wychowawca oddziału III)

Czytaj więcej...
konkurs

20.12.2021

Konkurs plastyczny ,,Wiem, co robić''

Nasza uczennica Blanka Pęczak z o. p. uzyskała III miejsce w swojej kategorii wiekowej 4-6 lat, otrzymała nagrodę rzeczową w konkursie plastycznym "Wiem, co zrobić" zorganizowanym przez Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Trybunalskim. Praca naszej uczennicy prezentowała strażaka, który gasi pożar i przypomina o numerze alarmowym do straży pożarnej. To wielki sukces, bo w konkursie była niesamowita konkurencja. Blanka tym samym zajęła III miejsce i została nagrodzona spośród nadesłanych aż 150 prac dzieci z całego powiatu.  

Czytaj więcej...

Wyszukiwarka